19 Dec, 2018

kassiosdias2018 trailrun
19.9220oE 39.7890oN
19 Dec, 2018
Αποτελέσματα

Αποτελέσματα Κάσσιος Δίας 2014

Παρακάτω θα βρείτε τα αποτελέσματα του 4ου Αγώνα Κάσσιου Δία που έλαβε χώρα το 2014.

2014

Νικητές στα 21χμ
01:59:34,34
ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ
02:00:15,58
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ
01:59:34,34
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΫΣΙΔΗΣ

Αποτελέσματα

Σύνολο Αθλητών :250
Rank Category Gender BIB Name Club 5,5 km Κάντηλας 8 km Τριτσί 16 km Αυλάκι Finish 21km
1 40-55 Male 1 ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΟΦΥΡΗΣ THE NORTH FACE 35:18 55:38 1:32:00 01:59:34,34
2 18-39 Male 161 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΟΥΓΚΑΣ APOLLONIOGIM 36:14 56:13 1:33:00 02:00:15,58
3 40-55 Male 123 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΩΫΣΙΔΗΣ ODLO-LA SPORTIVA-FIFTH ELEMENT 36:33 58:43 1:39:00 02:10:28,65
4 18-39 Male 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΗΣ METSOVO URSA TEAM 39:01 1:00:58 1:44:00 02:15:05,33
5 40-55 Male 165 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΑΡΚΟΥΔΗΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 39:28 1:02:50 1:45:00 02:16:00,23
6 40-55 Male 99 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 41:04 1:05:05 1:50:00 02:24:15,46
7 18-39 Male 112 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΚΕΣΗΣ 43:06 1:53:00 02:28:51,56
8 18-39 Male 76 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΑΜΑΝΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 44:50 1:10:40 1:56:00 02:31:23,07
9 18-39 Male 4 ΕΡΒΙΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 41:24 1:06:35 1:55:00 02:32:21,70
10 40-55 Male 18 ΧΑΡΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ-Γ.Ε.Θ. 42:42 1:08:56 2:02:00 02:32:44,15
11 18-39 Male 75 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 43:56 1:09:45 1:58:00 02:32:48,74
12 56 Male 29 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ 42:55 1:09:00 1:58:00 02:34:26,69
13 40-55 Male 24 ΑΡΗΣ ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 46:06 1:13:10 2:02:00 02:36:10,84
14 40-55 Male 72 DWIGHT THOMPSON PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 44:26 1:10:15 1:59:00 02:37:13,01
15 40-55 Male 68 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 45:51 1:13:15 2:03:00 02:37:35,43
16 18-39 Male 91 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ BIKE N ROLL 44:37 1:12:15 2:00:00 02:37:57,34
17 18-39 Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 43:13 1:08:50 2:00:00 02:38:20,65
18 18-39 Male 157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 46:51 1:17:40 2:02:00 02:38:52,80
19 18-39 Male 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 44:03 1:10:38 2:01:00 02:40:38,79
20 40-55 Male 122 ANDRE BESANT HARWICH RUNNERS 47:43 1:15:23 2:04:00 02:40:48,26
21 40-55 Male 101 ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ FIFTH ELEMENT 49:31 1:17:23 2:06:00 02:41:48,07
22 18-39 Male 41 ΚΩΣΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ 45:23 1:12:56 2:03:00 02:42:24,71
23 18-39 Male 80 ΙΩΣΗΦ ΡΕΓΓΗΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 42:38 1:08:52 1:59:00 02:43:17,84
24 18-39 Male 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ 48:33 1:17:28 2:08:00 02:43:29,45
25 18-39 Female 102 ΜΑΡΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ FIFTH ELEMENT 49:00 1:16:55 2:08:00 02:45:31,77
26 40-55 Male 31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 49:22 1:17:27 2:09:00 02:46:42,94
27 40-55 Male 172 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ 45:57 1:13:19 2:09:00 02:46:43,11
28 18-39 Male 78 ΣΠΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 50:28 1:17:18 2:09:00 02:46:47,61
29 18-39 Male 134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ 80:38 1:15:05 2:07:00 02:46:48,21
30 18-39 Male 98 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΓΟΥΡΟΣ 46:41 1:15:15 2:09:00 02:48:16,14
31 18-39 Male 147 TOM BARRY 50:30 1:19:00 2:11:00 02:48:52:34
32 18-39 Male 64 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΛΒΑΝΟΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 46:39 1:15:19 2:09:00 02:48:55,94
33 40-55 Female 51 KELLY BARNETT WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 50:55 1:22:03 2:14:00 02:49:53,98
34 40-55 Male 50 JULIAN BLACKWELL WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 51:02 1:23:00 2:14:00 02:49:55,71
35 18-39 Male 2 ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΣ 47:02 1:16:15 2:11:00 02:50:49,90
36 18-39 Male 129 ΣΠYPOΣ ΣΓOYPOΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 46:09 1:13:17 2:04:00 02:51:11,88
37 40-55 Male 74 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΟΡΦΥΡΗΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 49:09 1:24:43 2:11:00 02:51:34,74
38 18-39 Male 166 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΕΧΗΣ 47:41 1:17:00 2:13:00 02:52:51,90
39 40-55 Male 110 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ 47:59 1:18:01 2:13:00 02:52:52,54
40 18-39 Male 73 MORNE VAN ZYL PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 54:38 1:24:42 2:15:00 02:54:48,78
41 18-39 Female 170 VICTORIA GREGG 49:00 1:17:20 2:12:00 02:55:13,34
42 40-55 Male 54 NEIL MCDONNALD WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 49:53 1:22:48 2:17:00 02:55:46,44
43 18-39 Female 104 ΣΟΦΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ FIFTH ELEMENT 50:14 1:21:10 2:17:00 02:56:30,54
44 18-39 Male 65 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΣΚΑΡΗΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 48:25 1:17:15 2:14:00 02:57:30,12
45 40-55 Male 63 GREG SMITH ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 51:00 1:23:05 2:17:00 02:58:09,40
46 56 Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ FIFTH ELEMENT 49:05 1:17:30 2:15:00 02:58:27,98
47 18-39 Male 155 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ FIFTH ELEMENT 52:32 1:24:40 2:18:00 02:58:28,14
48 40-55 Male 9 JULIAΝ ARMSTRONG 52:34 1:24:56 2:21:00 02:58:35,49
49 18-39 Male 100 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΙΖΟΣ 53:10 1:22:15 2:17:00 02:59:03,71
50 40-55 Male 132 ΠΕΤΡΟΣ ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ 49:24 1:17:05 2:15:00 02:59:25,68
51 18-39 Female 84 ΜΑΡΙΑ ΛΕΣΣΗ 49:51 1:21:20 2:18:00 02:59:36,83
52 18-39 Male 181 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΛΥΤΑΣ 50:26 1:25:00 2:23:00 03:00:34,17
53 18-39 Male 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΜΕΝΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑ 53:53 1:24:27 2:22:00 03:04:31,23
54 18-39 Male 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ 55:00 1:25:10 2:22:00 03:04:36,35
55 40-55 Male 108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 55:28 1:25:03 2:24:00 03:04:54,77
56 18-39 Male 81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 53:16 1:25:30 2:24:00 03:05:26,65
57 40-55 Male 118 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 52:18 1:23:05 2:24:00 03:06:13,42
58 40-55 Male 71 ΣΠΥΡΙΔΩΝ MΠΟΥΖΗΣ AΡΧΙΛΟΧΟΣ 48:22 1:20:14 2:19:00 03:06:53,79
59 18-39 Male 38 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 53:05 1:24:58 2:23:00 03:06:56,40
60 18-39 Male 130 ΓIANNHΣ TPYΦΩNAΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL 1:13:38 2:22:00 03:07:52,84
61 18-39 Male 85 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ 50:37 1:27:32 2:21:00 03:08:18,59
62 40-55 Male 8 ANADI TAYLOR 55:26 1:27:15 2:26:00 03:08:23,48
63 40-55 Male 176 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΚΟΣ 50:24 1:22:30 2:18:00 03:08:38,49
64 40-55 Male 179 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΠΥΡ. ΛΥΚΙΣΑΣ 57:25 1:28:08 2:30:00 03:08:52,49
65 40-55 Male 162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 53:02 1:26:35 2:24:00 03:10:06,20
66 40-55 Male 120 ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΟ ΑΧΑΡΑΒΗΣ 50:22 1:23:07 2:22:00 03:10:37,68
67 40-55 Male 20 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ NO NAME 57:06 1:31:00 2:33:00 03:11:07,50
68 18-39 Female 16 ΣΟΦΙΑ ΚΡΑΝΑ 1:00:38 1:34:30 2:32:00 03:13:02,81
69 18-39 Male 125 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΙΩΖΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 57:54 1:31:30 2:31:00 03:13:12,68
70 40-55 Male 6 KΛΙΤΟΝ ΓΚΟΡΟ 55:35 1:27:10 2:30:00 03:13:15,74
71 18-39 Male 131 ΠΑΡΗΣ ΣΟΥΡΔΗΣ PARINIO10 47:38 1:17:00 2:28:00 03:13:58,90
72 40-55 Male 39 ΘΑΝΟΣ ΦΑΛΙΕΡΟΣ COFFEE HOUSE 56:10 1:27:16 2:30:00 03:14:04,81
73 18-39 Male 152 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΛΑΧΟΣ 54:17 1:27:30 2:31:00 03:16:37,24
74 40-55 Male 12 ΦΩΤΗΣ ΔΟΥΚΑΚΗΣ 52:23 1:25:00 2:30:00 03:16:40,57
75 18-39 Male 142 ΖΑΝ-ΦΙΛΙΠ ΑΝΤΙΟΧΟΣ 55:45 1:28:03 2:30:00 03:18:15,77
76 18-39 Male 175 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΑΣ 55:48 2:30:00 03:18:16,12
77 40-55 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 50:52 2:28:00 03:18:19,54
78 18-39 Male 60 ΜΑΡΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 55:40 1:29:20 2:33:00 03:19:04,10
79 18-39 Male 117 ΦΑΝΗΣ ΛΥΚΟΚΑΣ PANTROKATOR ULTIMATE TRAIL 56:21 2:28:00 03:19:46,99
80 40-55 Male 55 STEVEN WILDING WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 53:08 2:31:00 03:19:52,13
81 40-55 Male 70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ 57:32 1:32:00 2:35:00 03:20:37,44
82 40-55 Male 7 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ MUSCELMANIA 55:12 1:27:12 2:32:00 03:21:21,62
83 40-55 Male 13 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΑΖΗΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 50:42 1:22:50 2:28:00 03:22:13,67
84 40-55 Male 3 MASSIMILIANO IANNOTTA 57:13 1:41:43 2:34:00 03:22:19,63
85 40-55 Female 126 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΝΗ 58:21 1:32:08 2:37:00 03:23:23,54
86 18-39 Male 180 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 59:19 1:32:25 2:37:00 03:23:30,81
87 40-55 Male 79 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ 56:03 2:33:00 03:23:31,74
88 18-39 Male 45 ΙΑΣΟΝΑΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 55:42 1:29:40 2:33:00 03:24:30,73
89 18-39 Male 182 ΜΑΚΗΣ ΔΑΡΜΑΝΙΝ 52:10 1:25:00 2:28:00 03:24:31,32
90 40-55 Male 164 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 56:00 1:29:10 2:33:00 03:25:20,69
91 18-39 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΛΙΟΣ 59:19 1:33:57 2:37:00 03:25:27,45
92 40-55 Male 69 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΙΒΟΣ 54:19 2:33:00 03:25:41,90
93 40-55 Male 115 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΣΧΟΛΗ ΟΔΗΓΩΝ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 57:01 1:31:25 2:38:00 03:25:41,57
94 40-55 Male 33 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ 57:49 1:30:55 2:37:00 03:26:17,67
95 40-55 Male 21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΟΥΣΑΣ 1:00:13 1:34:15 2:37:00 03:26:27,85
96 18-39 Male 61 ΝΙΚΟΣ ΜΑΚΡΗΣ PERSONA GRATA 56:15 1:27:34 2:35:00 03:27:24,47
97 40-55 Male 135 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ COFFEE HOUSE 56:18 1:28:00 2:34:00 03:27:29,76
98 18-39 Male 173 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 55:00 1:27:55 2:33:00 03:27:56,88
99 40-55 Male 153 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ FIFTH ELEMENT 1:02:16 1:37:30 2:41:00 03:27:58,20
100 18-39 Male 90 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 59:31 1:33:55 2:40:00 03:27:59,50
101 18-39 Female 151 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΡΕΤΟΥ 1:05:55 1:43:10 2:47:00 03:28:01,36
102 18-39 Male 111 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ 56:49 1:32:48 2:40:00 03:31:41,88
103 40-55 Male 86 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΛΥΚΙΩΤΗΣ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ 1:02:58 1:39:40 2:45:00 03:33:52,83
104 40-55 Male 35 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ COFFEE HOUSE 59:03 1:32:15 2:42:00 03:34:34,19
105 40-55 Male 146 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:56 1:39:05 2:44:00 03:36:21,19
106 40-55 Male 124 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:02:55 1:39:10 2:48:00 03:36:54,95
107 40-55 Male 138 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:00:41 1:33:10 2:42:00 03:37:13,25
108 18-39 Male 149 ANDREI CONDREA Α. Ο. ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1:03:04 1:38:30 2:47:00 03:39:05,00
109 40-55 Male 14 ΜΠΑΜΠΗΣ ΒΛΑΧΟΣ Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1:03:06 1:28:20 2:47:00 03:39:06,00
110 40-55 Female 36 ΣΟΦΙΑ ΑΝΘΗ COFFEE HOUSE 1:05:47 1:44:05 2:53:00 03:40:05,40
111 18-39 Male 160 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΥΡΩΝΑΣ 58:15 1:31:40 2:42:00 03:43:42,57
112 18-39 Male 143 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΒΥΘΗΣ 55:19 2:42:00 03:45:56,70
113 18-39 Male 109 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 55:24 2:42:00 03:45:57,25
114 40-55 Male 158 ΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1:00:55 1:38:10 2:51:00 03:46:14,79
115 18-39 Male 121 ΝΙΚΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 1:00:33 1:39:00 2:53:00 03:47:16,16
116 40-55 Female 87 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ 1:06:11 1:44:50 2:58:00 03:47:54,20
117 18-39 Male 10 ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 58:44 1:38:32 2:49:00 03:48:01,32
118 18-39 Male 167 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 58:54 1:39:35 2:48:00 03:48:02,55
119 18-39 Male 114 ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1:02:38 1:34:42 2:42:00 03:49:04,15
120 40-55 Male 113 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΟΡΔΙΝΑΣ 1:02:42 1:34:40 2:42:00 03:49:17,53
121 40-55 Female 52 SARAH WANDEN WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:11:19 1:52:50 3:08:00 03:55:31,26
122 40-55 Male 53 SEAN LESTER WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:11:23 1:52:51 3:08:00 03:55:31,46
123 40-55 Male 178 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΗΣ 1:00:57 1:38:16 2:58:00 03:55:34,25
124 18-39 Female 34 ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΕΣΗ 1:06:15 1:44:50 3:00:00 03:56:49,69
125 40-55 Female 139 ΑΡΕΤΗ ΑΓΓΕΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:11:14 1:52:30 3:08:00 03:57:20,39
126 18-39 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ CORFU HOLIDAY TAXI 1:03:55 1:42:45 2:59:00 04:03:10,78
127 56 Male 177 HORCH KUDI 1:07:15 1:50:14 3:09:00 04:06:07,90
128 40-55 Male 174 ΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:11:30 1:50:14 3:14:00 04:12:14,30
129 18-39 Female 96 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΔΗ 1:09:34 1:52:40 3:14:00 04:14:36,11
130 40-55 Male 83 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΟΧΑΛΑΣ LA SPORTIVA-SEA WORLD 1:13:38 1:55:25 3:13:00 04:14:36,45
131 40-55 Male 169 ΣΠΥΡΟΣ ΣΥΦΑΝΤΟΣ 1:06:22 1:45:00 3:07:00 04:15:27,20
132 18-39 Male 5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΡΑΔΗΣ PANTOKRATOR ULTIMATE TRAIL CORFU 1:12:03 1:59:10 3:22:00 04:24:52,60
133 40-55 Male 140 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:15:57 2:02:15 3:26:00 04:26:38,63
134 40-55 Female 58 TRACEY FREEAR WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:20:40 2:02:25 3:34:00 04:28:05,49
135 40-55 Male 48 NICOLA WALPOLE WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:20:38 2:05:38 3:34:00 04:28:05,84
136 40-55 Female 59 DAWN HOLLOWAY WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:20:57 2:05:55 3:35:00 04:28:05,95
137 18-39 Female 57 KAREN TOMPKINS WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:20:53 2:05:50 3:34:00 04:28:06,20
138 40-55 Male 56 AMOS HILL WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB 1:20:43 2:05:30 3:34:00 04:28:06,36
139 18-39 Male 116 ΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ PANTROKATOR ULTIMATE TRAIL 1:07:03 1:52:48 3:22:00 04:31:28,45
140 40-55 Female 128 KΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1:24:56 2:00:20 3:32:00 04:31:32,27
141 40-55 Male 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1:21:14 2:07:45 3:42:00 04:32:45,15
142 56 Male 148 JOHN BARRY DNF
143 18-39 Male 150 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΣΦΙΚΗΣ LA SPORTIVA- SEA WORLD DNF
144 18-39 Female 171 NICOLA MANING DNF DNF
145 40-55 Male 49 ANDREW MANNING DNF WELLINGBOROUGH & DISTRICT ATHLETIC CLUB DNF
146 18-39 Male 82 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ DNF Α.Ο.ΑΧΑΡΑΒΗΣ 1:15:02 2:01:28 DNF
147 18-39 Male 40 ΣΠΥΡΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ DNS ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ DNS
148 18-39 Male 94 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΝΟΒΑΚΟΣ DNS DNS
149 40-55 Male 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ DNS
150 18-39 Female 27 ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΕΙΡΔΑΡΗ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ DNS
151 40-55 Male 28 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΧΑΤΗΣ ΑΠΣ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ DNS
152 18-39 Male 30 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΝΟΣ ΑΟ.ΑΧΑΡΑΒΗΣ DNS
153 40-55 Male 44 ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ PORTA RUNNER DNS
154 18-39 Male 47 DMITRY GOLENEV BUTOVO WOLVES DNS
155 40-55 Female 67 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΣΑΖΟΥ DNS
156 18-39 Male 95 KHALID EL FAIHAKI SALA ALKHAIR DNS
157 18-39 Male 15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΙΚΕΛΗΣ FIFTH ELEMENT DNS
158 18-39 Male 17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΛΛΑΣ ΑΟ.ΑΧΑΡΑΒΗΣ DNS
159 40-55 Male 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΝΑΚΑΣ DNS
160 40-55 Male 32 ΝΙΚΟΣ ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL DNS
161 18-39 Male 37 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΕΝΕΚΟΣ FIFTH ELEMENT DNS
162 40-55 Female 42 ΕΛΕΝΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ CMT DNS
163 18-39 Female 87 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ DNS
164 40-55 Male 88 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΙΝΟΥΛΑΣ DNS
165 18-39 Male 92 ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΤΣΑΡΟΣ DNS
166 18-39 Male 105 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ FIFTH ELEMENT DNS
167 40-55 Male 106 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΤΑΣΣΟΥ DNS
168 18-39 Male 119 ΜΗΤΣΟΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ DNS
169 40-55 Male 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΣΚΩΝΗΣ DNS
170 40-55 Male 133 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL DNS
171 40-55 Male 136 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΠΑΣ DNS
172 40-55 Female 137 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΜΕΛΛΗ DNS
173 40-55 Male 141 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΑΓΚΑΛΗΣ DNS
174 18-39 Male 144 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΣ DNS
175 18-39 Male 145 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Σ DNS
176 18-39 Male 156 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ DNS
177 40-55 Male 163 ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΑΣ ΑΡΧΙΛΟΧΟΣ DNS
178 18-39 Male 168 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΝΟΣ E.M.E.Δ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ DNS
ΚΑΤΑΤΑΞΗ BIB Ονομα Χρονος
1 50 ΝΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ 18:11:00
2 85 ΦΡΑΝΚ ΜΠΑΡΥ 19:12:00
3 89 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 19:15:00
4 9 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 19:15:00
5 92 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 20:00:00
6 40 ΣΤΟΪΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 20:00:00
7 73 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΛΑΜΠΗΣ 21:12:00
8 7 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 21:46:00
9 32 AYΛΩΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 21:51:00
10 28 ΦΑΪΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 22:08:00
11 77 ΝΟΒΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 22:51:00
12 47 ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 22:51:00
13 33 POULTER MICHAEL 24:03:00
14 72 ΧΙΟΥΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 24:39:00
15 25 ΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 24:56:00
16 81 ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 24:59:00
17 21 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 25:11:00
18 55 ΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25:16:00
19 53 ΖΩΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 25:31:00
20 63 ΠΑΠΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25:32:00
21 38 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 25:38:00
22 83 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 25:55:00
23 23 ΛΙΤΣΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 26:01:00
24 51 ΖΕΡΒΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 26:24:00
25 65 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 26:51:00
26 41 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ -ΚΕΝΝΥ 26:52:00
27 57 ΡΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 26:52:00
28 44 CARTER SOPHIE 27:20:00
29 58 ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΧΑΡΗΣ 27:31:00
30 59 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 27:34:00
31 22 ΤΑΒΛΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 27:34:00
32 70 ΚΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 27:40:00
33 20 ΡΑΫΜΟΝΔΗΣ ΑΚΗΣ 27:50:00
34 78 ΛΑΓΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28:00:00
35 68 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 28:03:00
36 49 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 28:15:00
37 79 ΜΑΤΖΟΥΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 28:20:00
38 13 ΜΑΡΚΟΥ ΑΡΗΣ 28:23:00
39 31 ΡΕΓΓΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 28:24:00
40 76 ΜΕΤΑΛΛΗΝΟΥ ΒΙΒΗ 28:57:00
41 93 ΚΟΛΛΑ ΜΑΡΙΑΝ 29:00:00
42 3 ΤΣΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 29:41:00
43 4 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 29:41:00
44 82 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 30:02:00
45 24 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 30:04:00
46 71 ΚΥΡΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 30:07:00
47 8 ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 30:13:00
48 80 ΜΑΤΖΟΥΚΟΥ ΤΖΟΑΝΝΑ 30:20:00
49 26 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 30:26:00
50 74 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 30:33:00
51 91 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 30:38:00
52 46 ΠΡΙΦΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 30:54:00
53 86 ΜΠΑΖΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 31:08:00
54 43 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 31:30:00
55 34 ΚΩΤΣΗ ΛΙΝΑ 32:19:00
56 16 GOFDFREY EMMA 32:35:00
57 5 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 33:36:00
58 94 ΠΑΠΠΑΣ ΘΩΜΑΣ 34:02:00
59 69 ΑΛΒΕ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ 34:05:00
60 62 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 34:05:00
61 30 ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 34:35:00
62 14 ΓΑΡΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 34:35:00
63 15 MOORE HELEN 35:47:00
64 37 ΤΥΧΗΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 37:02:00
65 84 ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 37:02:00
66 36 ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 37:18:00
67 29 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 42:06:00
ΚΑΤΑΤΑΞΗ BIB Ονομα Χρονος
1 230 ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 4:41
2 214 ΚΑΤΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 5:01
3 248 ΣΥΡΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ 5:11
4 202 ΡΑΨΟΜΑΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5:17
5 243 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 5:19
6 227 ΚΟYΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 5:29
7 235 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 5:30
8 212 ΝΤΙΚΙΑΔΗ ΕΥΑ 5:31
9 236 ΤΟΡΝΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 5:36
10 201 ΝΟΒΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 5:40
11 232 ΤΑΣΣΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 5:40
12 213 BENTON ANNA 5:47
13 220 ΛΑΜΠΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 5:51
14 226 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 5:54
15 222 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 5:55
16 238 ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΑΝΝΗ 5:57
17 211 ΠΕΡΔΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5:57
18 231 ΤΑΣΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6:00
19 245 ΣΑΛΒΑΝΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 6:22
ΑΓΟΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
1 244 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3:17
2 209 ΚΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 3:32
3 207 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4:16
AΓΟΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
1 217 ΦΑΣΟ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 4:22
2 229 ΜΠΟΥΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4:28
3 206 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 4:39
4 225 ΠΡΙΦΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4:40
5 223 ΜΠΟΥΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4:50
6 240 ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4:53
7 234 ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 4:54
8 218 ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 4:58
9 203 ΑΡΤΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 4:59
10 246 ΦΑΛΙΕΡΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 5:02
11 237 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5:07
12 219 ΗΛΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 5:11
13 205 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 5:16
14 204 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5:18
15 210 ΑΡΑΘΥΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5:19
16 242 ΚΟΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 5:2O
17 208 ΜΟΥΤΣΟΝΤΕΜΑΪ ΣΠΥΡΟΣ 5:27
18 224 ΓΡΙΒΑΣ ΑΡΣΕΝΗΣ 5:30
19 216 ΖΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5:34
20 215 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6:05
21 247 ΠΕΤΣΙ ΕΝΚΕΛ 6:13
22 233 ΒΑΣΟ ΡΙΚΑΡΝΤΟ 6:14
23 221 ΘΕΟΤΟΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6:23
24 228 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 6:26
25 241 ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6:31
26 239 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6:41